Youklid

Přečtěte si, jak pečlivě navrhujeme kampaně pro klienta Youklid, který poskytuje úklidové služby pro domácnosti v Praze, Brně a okolí.

Silvini

Silvini je značka specializující se na cyklistické a outdoorové vybavení. Nabízí širokou škálu produktů od cyklistických a sportovních oděvů až po doplňky do přírody.

GWL

Spravujeme výkonnostní a brandové kampaně pro GWL Power, lídra v oblasti distribuce lithium fosfátových průmyslových baterií, který působí po celém světě.

Mionetto

Mionetto je jeden z nejznámějších a nejstarších výrobců Prosecca. Jak jsme pomohli nastartovat brand značky Mionetto v eccomerce? Přečtěte si, jak jsme postupovali.

NATU

Superpotraviny a zdravá výživa v BIO kvalitě. S Natu spolupracujeme přes 2 roky. Za tu dobu jsme spustili desítky obsahových kampaní a otestovali nespočet formátů.

WELEDA

Máme rádi výzvy a Weleda pro nás jednou takovou, rozhodně byla. Proto jsme se rozhodli spojit síly a pomoct jí zvýšit povědomí o značce v Čechách i na Slovensku.

Conrad

Conrad Electronic patří mezi jedny z největších e-shopů v Evropě. Spolupracujeme více jak 4 roky, kde se soustředíme hlavně na B2B a vykazujeme stále rostoucí výkony.

Vybavení pro úklid

Mezi klienty, o které se staráme již několik let, patří e-shop Vybaveniprouklid.cz. Tato česká rodinná firma se specializuje v oblasti úklidových služeb od roku 2009.
palírna ginu

GARAGE22

S projektem Garage22 jsme navázali spolupráci v době koronaviru. Začali jsme za pár lahví ginu a firma Garage22 se postupem času stala naším stálým klientem.
studiodva.cz

Studio DVA

Divadlu Studio DVA pomáháme zaplnit každé místo v hledišti. Zapojili jsme reklamu ve vyhledávání a v obsahové síti, přidali remarketing a propojili online s offline kampaní.